top of page

Group

Public·6 members

Erdal Tutak Bir Zamanlar SeniGöz göze gelmek istemem. Sadece yollar olsaydı kavuşmamıza engel olan bir şekilde aşılırdı. Bir zamanlar seni çok seviyordum Bu aşkı sevdayı hep sende buldum Kendimi bırakıp sende unuttum Seninle bir ömür hayaller kurdum.
Erdal Tutak Bir Zamanlar Seni


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftinourl.com%2F2ufEZD&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw1BhkmwV0VFuzDAu7Ppgf77Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum Kederinle üzülüyor sevincinle gülüyordum Göz göze gelmek istemem Yüzünü görmek istemem Seninle gülmek istemem Ellerle aldattın beni Beraberce gezdiğimiz o yerlerden kaçıyorum Kederlerden uzaklaştım şimdi neşe saçıyorum Göz göze gelmek istemem Yüzünü görmek istemem Seninle gülmek istemem Ellerle aldattın beni Yeşim Salkım Biliyorsun Bir Zamanlar. Biliyorsun bir zamanlar Seni ne çok seviyordum Kederinle üzülüyor Sevincinle gülüyordum Göz. Seni ne çok seviyordum.


Biliyorsun Bir Zamanlar Seni Ne Çok Seviyordum Sözleri. BiIiyorsun bir zamanIar Seni ne çok seviyordum KederinIe üzüIüyor SevincinIe güIüyordum Göz göze geImek istemem Yüzünü görmek istemem SeninIe güImek. Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page